Tüp Bebek

İstanbul Tüp Bebek Merkezleri

IVF (Tüp Bebek) Nedir?


IVF, in vitro fertilizasyon anlamına gelir. Daha yaygın olarak bilinen yardımcı üreme teknolojisi (ART) türlerinden biridir. IVF, bir spermin bir yumurtayı döllemesine ve uterusunuzdaki döllenmiş yumurta implantına yardımcı olmak için ilaçların ve cerrahi prosedürlerin bir kombinasyonunu kullanarak çalışır .

İstanbul’da Tüp Bebek Merkezleri

İstanbul’da en uygun, en iyi tüp bebek merkezleri için sizlere bu yazıyı hazırladık.

1- İstanbul Tüp Bebek Merkezi

Op. Dr. Aret Kamar liderliğinde deneyimli kadrosuyla ön plana çıkan İstanbul Tüp Bebek Merkezi, teknik donanım ve ekipmanlarıyla modern infertilite (kısırlık) tedavilerine yönelik olarak hizmet veren en iyi merkezlerden biri.

“Küçük bir dokunuş, büyük bir mutluluk.” sloganıyla yola çıkan ekibin, bugüne kadar pek çok çiftin çocuk sahibi olmasını sağlayarak onları, anne ve baba olma hayalleriyle kavuşturduğunu söyleyebiliriz.

İstanbul Tüp Bebek Merkezi’nde tedavi görenler, ekibin profesyonelliği, kendilerine ticari kaygı güdülmeden yaklaşılması, doktorların son derece bilgilendirici ve güven verici yaklaşımları sayesinde çok memnun kaldıklarını belirtiyorlar.

2- Brüksel Tüp Bebek Merkezi
Prof. Dr. Yücel Karaman’ın yürütücülüğünde olan Brüksel Tüp Bebek Merkezi, gelişmiş tıbbi teknolojileri ve uzman kadrosuyla 2008 yılından beri hizmet veriyor. Tüp bebek uygulamasında yüksek başarı onarıyla, eşinle hayalini kurduğunuz bebeğe kavuşmak için Brüksel Tük Bebek Merkezi’nin profesyonel ekibine güvenebilirsiniz.

3- Memorial Tüp Bebek Merkezi

Prof. Dr. Cem Demirel ve Prof. Dr. Semra Kahraman, tüp bebek alanında büyük başarılara imza atmış iki uzman. Bu iki ismin başkanlıklarıyla büyük başarılara imza atan Memorial Tüp Bebek Merkezi, tekrarlayan düşük probleminden şiddetli erkek kısırlığına, başarısızlıkla sonuçlanan tüp bebek vakalarından ileri yaştaki kadınların anne olmasına kadar birçok farklı konuya tecrübeli ekibiyle çözüm bulmaya çalışıyor.

Bu ileri yaş durumu biraz kafa karıştırıcı. Peki doğumun ideal yaşı ne: Bu Yaşta Doğum Yapılır mı? (Hangi Yaşta?)

Merkez, genetik hastalık riski bulunan aileler için de genetik tanı yöntemini uyguluyor. Elde etmiş olduğu büyük başarıları ve çeşitli tedavi yöntemleriyle Türkiye ve Avrupa’da tüp bebek konusunda önemli bir yere sahip olan Memorial ekibine güvenebilirsin.

4- Eurofertil Tüp Bebek Merkezi

Hayatınıza dokunuyoruz.” sloganıyla yola çıkan Eurofertil Tüp Bebek Merkezi, anne-baba olmak isteyen çiftlerin dünyasına üçüncü bir kişiyi katarak gerçekten de hayatlara en güzel dokunuşu yapıyor.

Gebelikte ABD ortalamalarının da üzerinde olmak üzere dünyanın en iyi oranlarına sahip olan Eurofertil Tüp Bebek Grubu, kurulduğu günden bu yana Dr. Hakan Özörnek liderliğinde başarılı ekibiyle hizmet veriyor.

Sadece üreme sağlığı ve tüp bebek alanında hizmet veren ilk merkez olma özelliği taşıyan Eurofertil, kısırlık tedavisi ve tüp bebek uygulamasındaki başarılarıyla sizin de hayallerinizi gerçekleştirebilir.

Her şey çok normal ama hamile kalamama sorunuyla karşı karşıyaysan: Kısırlık (İnfertilite) Nedir, Nasıl Anlaşılır?

5- Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi

Op. Dr. Seval Taşdemir’in önderliğinde 1996 yılından beri hizmet veren Ferti-Jin, pek çok yeniliğe de imza atmış bir tüp bebek merkezi. Dünyada ilk kez Netherton isimli genetik hastalığı PGD ismi verilen yöntemle ayıklayarak sağlıklı tüp bebeklerin doğmasını sağlayan merkez, uzman kadrosu ve son teknoloji ekipmanlarıyla hizmet veriyor.

Ferti-Jin Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi, Etiler Beşiktaş’ta hizmet veriyor. Yumurtlatma tedavisi, aşılama, mikroenjeksiyon gibi tedavi yöntemleri de uygulayan merkez de psikolojik destek ve gerekirse konaklama imkanı da sunuluyor.

İstanbul’da en çok tercilen edilen tüp bebek merkezleri

İstanbul’da kısırlık tedavisi almak için bir çok kliniğe başvurmuşsunuzdur. Bu sağlık kuruluşlarından en iyisini seçmek elbette zor ve meşaketli bir iş, biz sizler için en uygun kliniği buluyor ve tedavinizi başlatıyoruz. Detaylı bilgi için: 0543 227 99 13

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı